Fotografické portfolio Šárky Bejdové
Pro 16
Horkýže Slíže, 14.12. 2017, Malá sportovní hala, Praha
V pražských Holešovicích v Malé sportovní hale se uskutečnil další z koncertů, které kapela uspořádala k příležitosti jejího dvacet pět let trvajícího působení na hudební scéně. Jako první se se představil metalový projekt Mean Messiah. Po té na scénu přišla kapela  zakázanÝovoce. Po nich večer a podium patřilo už očekávaným Horkýže Slíže. Podívejte se na fotoreport. Foceno pro Monstermusic.
Pro 11
Star Wars: A Musical Journey, 9.12.2017, Kongresové centrum Praha
Na filmovou premiéru dalšího dílu Hvězdných válek jste se mohli naladit i na koncertu Pražského filmového orchestru, který proběhl pod dirigentským vedením Jiřího Korynty v Kongresovém centru Praha. Koncert byl věnovaný vrcholnému dílu Johna Williamse a zazněly zde notoricky známé melodie Hvězdných válek. Před samotným koncertem a o přestávce jste si navíc mohli udělat fotku s některou z filmových postav. Podívejte se na fotoreport! Foceno pro Monstermusic.
Říj 20
Jaromír Nohavica, 19.10. 2017, O2 arena, Praha
Jarek Nohavica po čtyřech letech opět vystoupil pražské O2 areně. O jeho velké oblibě svědčí fakt, že se mu O2 arenu podařilo bez problémů vyprodat. To může být pro většinu tuzemských interpretů téměř nedosažitelný cíl. Podívejte se na fotoreport! Foceno pro MosterMusic.
Zář 23
Pangong, Modrá perla Ladakhu
Jezero Pangong se slanou vodou leží ve výšce 4 350 m a tvoří hranici mezi Čínou a Indií. Blízkost čínské hranice naznačuje i velká koncentrace vojenských základen, které jsou směrem k jezeru stále častější, a kolony vojenských aut, které cestou potkáváte. Cesta k jezeru je velmi dlouhá a náročná. A to i díky tomu, že velké části cesty ještě nepokrývá asfalt. Musíte se vyškrábat do jednoho z nevyšších horských sedel, do sedla Čang La, a pak se spouštět křivolakou úzkou cestou na náhorní plošinu k jezeru. Z Lehu trvá cesta cca 8hodin. Jezero je i přesto velmi oblíbený a turisty vyhledávaný cíl. Zahraniční turisty zde ale nehledejte, jezdí sem hlavně Indové. Ladakh začali Indové více navštěvovat díky bollywoodskému filmu, který se zde odehrával. Taky si nepředstavujete nic ve stylu turistického centra pro zhýčkané Evropany 🙂 . Turistické okolí jezera není moc hezké. Jsou zde velké tábory se stany, které si můžete pronajmout. Tábory jsou oplocené ostnatými dráty. V okolí se také nachází pár minových polí, nebo to aspoň píší na výstražných cedulích :). Služby samozřejmě žádné, ale dá se zde koupit aspoň nějaké skromné jídlo. Když se ale člověk vydá dál podél jezera, kde už nejsou stany, tak samotné jezero je krásné. Dají se zde udělat i […]
Srp 10
Sázavafest 2017 – třetí den, 5. 8. 2017
17. ročník Sázavafestu je za námi, pojďme se podívat, jaký byl závěrečný třetí festivalový den. Jak to vypadalo poslední den na letošním Sázavafestu? Vystoupili mimo jiné Like-it, Poetika, Pavel Callta, zpěvačka Barbora Poláková, Dara Rolins, Aneta Langerová, David Koller, Peter Nagy, ukrajinská zpěvačka Ruslana, Vojtěch Dyk a brněnský B-Side band a Wohnout. Podívejte se na fotogalerii! Foceno pro MonsterMusic.  
Srp 10
Sázavafest 2017 – druhý den, 4. 8. 2017
Druhý festivalový den ze Světlé nad Sázavou obrazem, podívejte se na fotoreport! Sázavafest dnes míří do finále, podívejte se s námi na včerejší den, kdy vystoupily mimo jiné kapely Mirai, UDG, Jelen, Čechomor, Mig 21 a Thomas Anders z legendárních Modern Talking. Foceno pro MonsterMusic.
Srp 08
Sázavafest 2017 – první den, 3. 8. 2017
I přes občasné dešťové přeháňky panuje na Sázavafestu pohodová atmosféra. Přinášíme fotoreportáž z aktuálně probíhajícího Sázavafestu. První den mimo jiné zahrály kapely Nebe, Thom Artway, Mandrage, Pekař, Rybičky 48, Majk Spirit. V pozdních večerních hodinách byla otevřena DJ stage, kde byl největším lákadlem Leoš Mareš. Foceno pro MonsterMusic.
Dobývání Curia Vítkov 2017
Sbírka plakátů s mými fotkami se rozšířila o Dobývání Curia Vítkov 2017. Tento ročník Dobývání (22. – 23.7. 2017) vychází na velký festival, kde budete moci vidět bojovníky od 9.st. do 13.st. – od Velké Moravy a Vikingů, přes Románce po Rytíře z 13.st. a řádové bratry. Kromě bitev po oba dva dny se můžete těšit na lučištnický turnaj nebo turnaj bojovníků (hard), koně, obléhací stroje aj. Více si o programu akce můžete přečíst zde.
Čvn 28
Against me!, 26. 6. 2017, Praha
O večer plný energické punkové hudby se v Lucerna Music Baru postarala americká skupina Against me! Velkou měrou k tomu ovšem přispěli i předskokani Burning Steps a Tim Vantol. Ti předvedli neméně skvělé výkony. Lucerna Music bar. Zde je celá galerie u Monstermusic.  
Čvn 28
Metronome festival 2017 – 2. den, 24.6. 2017, Praha
I druhý den Metronome festivalu v Praze stál za to. V druhém dnu festivalu zahrály neméně zajímavé kapely jako v dnu prvním. Byli to například Adrien T. Bell, Lenny, Lanuno & orchestra, David Koler & friends a Blood red shoes. Young fathers pomocí své strhující show náležitě připravili publikum na hlavní hvězdy tohoto dne, britské Kasabian. Ti dostali návštěvníky festivalu do opravdového varu. Zde je celá galerie u Monstermusic.
Čvn 28
Metronome festival 2017 – 1. den, 23.6. 2017, Praha
Našlapaný program a slunečné počasí – ideální kombinace pro skvělou zábavu už na prvním dnu pražského Metronome festivalu. V prvním festivalovém dnu vystoupily například čeští Thom Artway, Monkey business nebo Ewa Farna ft. David Dorůžka. Skvělý koncert odehrála izraelská zpěvačka Ester Rada. Vyvrcholením prvního dne bylo vystoupení hlavní zvědy festivalu, zpěváka Stinga, který zde zahrál své největší hity. Zde je celá galerie u Monstermusic.
Kvě 27
Värttinä a BraAgas, Praha, 25.5. 2017
V Lucerna Music Baru vystoupily dvě kapely žánru world music, aby zahrály ku příležitosti mezinárodního víkendu žen. Jako první zahrála česká kapela BraAgas. Ta provedla návštěvníky koncertu pomocí svých písní od slunného Španělska až po chladný sever Skandinávie. Pak nastoupila finská kapela Värttinä, jejíž jádro tvoří tři zpěvačky Mari, Susan a Karoliina. Kapela předvedla nejen skvělou akustickou show, ale také choreografii plnou energie a vtipu a zcela si tak podmanila pražské publikum. Při svých zpěvech, které se místy měnily až v temné zaříkávání, z nich vyloženě sálala ženská síla. Kapela tak potvrdila, že zraje jako víno a do starého železa rozhodně nepatří. Lucerna Music Bar, Praha; 25.5. 2017 Foceno pro Monstermusic.
Historické války: Libušín 2017
Ještě poslední příspěvek k letošnímu Libušínu. Rozsáhlejší reportáž jste si o něm mohli přečíst v časopise Historické války (číslo II/2017), kde na třech stranách byl článek doplněný mými fotkami a fotkami od Triss. Děkujeme za podporu a máme radost :).
Rogar 2017
Tento rok se s plakáty s mými fotkami roztrhl pytel 🙂 . Další do sbírky je na 11. ročník největšího raně středověkého festivalu u nás. Festival nese  název Rogar a skuteční se 19. a 20. srpna 2017 v Brdečném u Neveklova.