Fotografické portfolio Šárky Bejdové
Čvn 25
Metronome Festival 2018 – 2. den, 23. 6. 2018, Praha
Vrchol letošního Metronome Festivalu patřil elektronickým The Chemical Brothers. Mimo to vystoupili také Mydy Rabycad, Brunettes Shoot Blondes, Them There, Superorganism, DORJ, Nylon Jail či Places. Podívejte se na fotoreport! Foceno pro Monstermusic.
Čvn 25
Metronome Festival 2018 – 1. den, 22. 6. 2018, Praha
Páteční program Metronome Festivalu byl v režii kapel Prago Union, TH!S, Sexy Dancers v čele s Danem Bártou a Darou Rolins, Midi Lidi, zazpíval také Tom Odell, kapela Zrní, Massive Attack a třicetiny oslavili skvělí Tata Bojs. Podívejte se na fotoreport! Foceno pro Monstermusic.  
Čvn 16
2Cellos, 14.6. 2018, O2 arena Praha
2Cellos, kteří se pyšní titulem nejpopulárnějšího instrumentálního dua současnosti, roztančili pražskou O2 arenu. Dvojici 2Cellos tvoří violoncellisté Luka Sulic ze Slovinska a Stjepan Hauser z Chorvatska, kteří v Praze představili své nové album Score. To je zaměřené na slavné filmové melodie. A nejen ty včera přivedly diváky do varu a postaraly se jim o nezapomenutelný večer. Fanoušci se neostýchali ani tančit. Neodradilo je ani to, že byl celý koncert na sezení a museli si najít místo v uličkách mezi sedadly. Podívejte se na fotoreport z koncertu! Foceno pro Monstermusic.
Kvě 08
Enrique Iglesias, 7.5. 2018, O2 arena Praha
Po roce a půl se španělská popová hvězda vrátila do Prahy. Kromě pondělního koncertu zde vystoupí ještě i v úterý, v den svých 43. narozenin. Podívejte se na fotoreport z pondělního koncertu. Foceno pro Monstermusic.
Ve víkendové příloze Práva si můžete přečíst rozhovor s mým kamarádem Tomášem Doležalem o jeho cestě k reenacmentu. Článek je doplněný mými fotkami z historického festivalu Bitva Libušín. Další ročník tohoto festivalu bude probíhat již tuto sobotu 21.4. 2018, tak přijďte 😉
Dubnové číslo časopisu FotoVideo a časopisu Přírodovědecké fakulty UK Přírodovědci.cz
V aktuálním čísle časopisu FotoVideo si můžete přečíst o výpravě Přírodovědeckého fotoklubu do Krkonoš a o tom, jaké si tam vzít fotografické vybavení. Mám tam svoje selfíčko a k ní vtipný popisek 🙂 Fotky jsou také v časopise Přírodovědecké fakulty UK Přírodovědci.cz, který může zadarmo sehnat přímo v některé z budov Přírodovědecké fakulty UK.
Bře 30
Dan Bárta & Illustratosphere, 28.3.2018, Palác Akropolis, Praha
Dan Bárta společně se svým projektem Illustratosphere vyrazil na turné Mezi Vrcholy Tour 2018. Ve vyprodané pražské Akropoli předvedli skvělý koncert. Podívejte se na fotky a reportáž z koncertu!
Bře 19
IAMX, 17.3.2018, MeetFactory, Praha
Hudebník Chris Corner, který vede projekt IAMX, opět potěšil své české fanoušky a zavítal do Prahy. Na svém koncertě představil nové album Alive In New Light. Kromě skladeb z tohoto nového alba zazněly i jeho starší hity.   Podívejte se na fotoreportáž a reportáž z koncertu! Foceno pro Monstermusic.
Bře 03
Cocotte Minute, Pio Squad a Doll Skin, 1.3.2018, Lucerna Music Bar, Praha
Na společné turné vyrazili rock metaloví Cocotte Minute a hip hopová parta Pio Squad. Jak jim to spolu šlapalo, jste si mohli poslechnout na pražském koncertě v Lucerna Music Baru. Předskakovaly holky ze skupiny Doll Skin. Podívejte se na fotoreport z koncertu! Foceno pro Monstermusic.
Úno 28
Fever Ray, 26.2. 2018, Forum Karlín Praha
Po dlouhých osmi letech se fanoušci dočkali a v pražském Foru Karlín měli příležitost naživo vidět švédskou zpěvačku Karin Elisabeth Dreijer, autorku a producentku projektu Fever Ray. Předskokanku jí dělala zpěvačka Tami T. Podívejte se na fotoreport! Foceno pro Monstermusic.
Úno 22
Emeli Sandé, 20.2. 2018, O2 arena Praha
Vůbec poprvé zazpívala pro české publikum zpěvačka a nejlepší britská umělkyně roku 2017 Emeli Sande. Předskakovala jí Lenny. Podívejte se na fotoreport! Foceno pro Monstermusic.
Pro 16
Horkýže Slíže, 14.12. 2017, Malá sportovní hala, Praha
V pražských Holešovicích v Malé sportovní hale se uskutečnil další z koncertů, které kapela uspořádala k příležitosti jejího dvacet pět let trvajícího působení na hudební scéně. Jako první se se představil metalový projekt Mean Messiah. Po té na scénu přišla kapela  zakázanÝovoce. Po nich večer a podium patřilo už očekávaným Horkýže Slíže. Podívejte se na fotoreport. Foceno pro Monstermusic.
Pro 11
Star Wars: A Musical Journey, 9.12.2017, Kongresové centrum Praha
Na filmovou premiéru dalšího dílu Hvězdných válek jste se mohli naladit i na koncertu Pražského filmového orchestru, který proběhl pod dirigentským vedením Jiřího Korynty v Kongresovém centru Praha. Koncert byl věnovaný vrcholnému dílu Johna Williamse a zazněly zde notoricky známé melodie Hvězdných válek. Před samotným koncertem a o přestávce jste si navíc mohli udělat fotku s některou z filmových postav. Podívejte se na fotoreport! Foceno pro Monstermusic.
Říj 20
Jaromír Nohavica, 19.10. 2017, O2 arena, Praha
Jarek Nohavica po čtyřech letech opět vystoupil pražské O2 areně. O jeho velké oblibě svědčí fakt, že se mu O2 arenu podařilo bez problémů vyprodat. To může být pro většinu tuzemských interpretů téměř nedosažitelný cíl. Podívejte se na fotoreport! Foceno pro MosterMusic.