Nabídka

Podpořte mě 🙂

Jak možná část z vás ví, nešťastnou náhodou jsem přišla během focení v Českosaském Švýcarsku o své foto-vybavení (především můj milovaný foťák a širokoúhlý objektiv). Z toho důvodu aktuálně nemůžu fotit a nezbývá mi než na to znovu našetřit. I přesto, že jsem vybrala své spoření, ještě mi zbývá velkou část finančních prostředků sehnat. Proto jsem pro vás připravila fotonabídku nejrůznějších služeb a produktů, jejichž nákupem mě můžete podpořit a urychlit tak můj návrat k focení 🙂 .

Nebo mě můžete podpořit i jen tak, např. za focení minulých akcí nebo prostě proto, že se vám moje tvorba líbí, a abych se k ní rychleji mohla vrátit :). Za jakýkoliv příspěvek budu ráda a potěší mě. Kdybyste se rozhodli mě finančně podpořit, č. účtu je 1844203013/0800 (IBAN: CZ33 0800 0000 0018 4420 3013). A komentář prosím podpora.

  Z foťáku mi zbyl jen kus sluneční clony 🙁 🙁 🙁 (25. 10. 2020).

 

 

Fotografie v plném rozlišení: 490,-

Digitální fotografie v plném rozlišení např. pro potřeby tisku fotoobrazů, pro vytváření plakátů, fotomateriál do knih apod. Vybrat si můžete v podstatě jakékoliv fotografie na mých stránkách od fotek krajin, architektury, cestovatelské fotografie nebo i z fotek z akcí, kde jsem vás zachytila. Pokud budete mít zájem o hodně fotografií naráz, můžeme se domluvit na výrazné slevě 🙂 .

Foto-obrazy

Všechny fotky je také možné si nechat vytisknout jako foto-obrazy. Cena se bude odvíjet od použitého materiálu a velikosti obrazů (kontaktujte mě na e-mailu). Aktuální nabídka foto-obrazů, které jsou ihned k dispozici, je zde.

 

 

 

Fotografování svatby: 15 500,-

Celodenní focení: přípravy, obřad, hostina, skupinové a párové focení, případně večerní zábava. Balíček digitálních fotografií ve formátu JPG (150ks a více) v plném rozlišení a v kvalitě pro web. Možnost dlouhodobého uložení na on-line úložišti.

 

 

 

Fotografování menší akce: 3 500,-

Nafocení kratší akce jako je například koncert. Pro historické/tematické akce se můžeme domluvit  na této ceně i za celovíkendové focení. Balíček digitálních fotografií ve formátu JPG (cca 100ks) v plném rozlišení a v kvalitě pro web. Možnost dlouhodobého uložení na on-line úložišti.

 

 

 

Fotografování celovíkendové akce (festivalu): 13 500,-

Nafocení vícedenní (celovíkendové) akce jako jsou např. hudební festivaly, kde je zároveň nutné velmi rychlé zpracování fotek (do 1-2 dnů). Balíček digitálních fotografií ve formátu JPG (za každý den akce cca 100ks) v plném rozlišení a v kvalitě pro web. Možnost dlouhodobého uložení na on-line úložišti.

 

 

 

Portrétní focení: 2 400,-

Může se jednat o klasický civilní portrét nebo tematicky zaměřený (v historickém kostýmu, jógové pozice atd.).  Zahrnuje 10 upravených (retušovaných) fotografií ve formátu JPG (v plném rozlišení a v kvalitě pro web).

 

 

 

Rodinné focení: 3 500,-

Pár (dvojice) či rodina. Opět se může se jednat o klasické civilní portrétní focení nebo i tematicky zaměřené focení v nejrůznějších kostýmech. Zahrnuje 15 upravených (retušovaných) fotografií ve formátu JPG (v plném rozlišení a v kvalitě pro web).

 

 

Focení družin: 4 000,-

Focení zaměřené na portréty v historických kostýmech, skupinové focení, detaily kostýmů. Počty fotografií bud se budou odvíjet od na počtu focených lidí, scén a podle toho se může i měnit cena.

 

 

 

Fotografický kurz pro začátečníky v praxi: 1 400,-

Chcete se naučit, jak správně nastavit fotoaparát v praxi? Fotokurz bude určený především pro ty, kdo už nějaké teoretické znalosti o nastavení fotoaparátu mají a chtějí si to více procvičit v praxi. Ale úplní začátečníci se také nemusí bát, vše vysvětlím i pro ně 🙂 . Společně se proto vydáme do ulic Prahy a vyzkoušíme si to na nejrůznějších příkladech – architektura, parky, street photo, detaily. Naučíte se, jak poznat zajímavý motiv, vnímat světlo a stín, pracovat s kompozicí.

Kurz bude probíhat v centru Prahy. Pokud byste o něj měli zájem, ozvete se mi, domluvíme se na datu (je možný i individuální kurz).

 

 

 

Focení nebo kurz je možné darovat i jako dárkový poukaz.

Všechna focení si můžete rezervovat už teď v podobně zaplacení zálohy (30% ceny). Záloha je nevratná, pokud focení sami zrušíte. Pokud se focení nebude moci uskutečnit z jiného důvodu, zálohu vracím. Vlastní focení by proběhlo, až by to umožnila epidemiologická situace a podle toho, jaké datum by vám vyhovovalo.

V ceně focení nejsou zahrnuty náklady (Prahy se netýká) na dopravu a ubytování.

Focení probíhá v přírodě (parky, lesy, rybníky atd.) nebo v městské zástavbě (městská architektura, dopravní uzly atd.) nejčastěji v Praze a okolí. Ale můžeme se domluvit i na jiné lokalitě.

Dále je možné se domluvit i na dalších službách, dle vašich individuálních přání a požadavků.