Reference

Fotoreportáže z koncertů, focení rozhovorů se známými osobnostmi

Fotím koncerty a hudební festivaly převážně pro hudební portál MosterMusic. Z festivalů to byl například Colours of Ostrava a Metronome festival a z koncertů Ed Sheeran, Hans Zimmer, Aurora, Lucie, Enrique Iglesias, Apocalyptica a mnoho dalších.

V rámci festivalů fotím také rozhovory s nejrůznějšími zpěváky a zpěvačkami.

 

Výstavy

U příležitosti předsednictví České republiky v Evropské unii na podzim roku 2022 a na začátku roku 2023 proběhla v Turecku výstav a s názvem Science, Travel and Nature in Modern Photography

Vystavovali jsme tři autoři společně: Buněčný biolog Lukáš Synek (Ústav experimentální botaniky AVČR a PřF UK), hydrobiolog Petr Jan Juračka (PřF UK) a antropoložka Šárka Bejdová (PřF UK) 😊

 

 

 

Fotoreportáže z historických akcí

Kromě koncertů fotím reportáže z kulturních akcí s historickou tématikou, např. největší historický festival v Čechách, v Libušíně u Kladna. Moje fotky pak slouží jako podklad pro nejrůznější propagační materiály – webové stránky pořadatelů, plakáty, kalendáře, upoutávky v TV pořadech, novinách atd.

 

 

 

Fotoreportáže z dalších kulturních akcí 

Nevyhýbám se ani fotoreportážím z jiných kulturních akcí. Fotila jsem například na cestovatelském festivalu Kolem světa, udílení cen na jubilejním 50. ročníku biologické olympiády nebo premiéru filmu Prach a broky 🙂 .

 

 

 

Dobrovolnictví: Brontosauři v Himalájích

Přes organizaci Brontosauři v Himalájích jsem jako fotograf – dobrovolník v roce 2016 pomáhala v Himalájích v místní škole. Moje fotky sloužily k propagaci této školy ať už na jejich webových stránkách, na stránkách Brontosaurů v Himalájích nebo na facebookovém profilu Brontosaurů. V rámci této aktivity jsme s Brontosaury připravili i benefiční kalendář.

 

 

 

Ambasador svítilen Fenix

Jsem ambasadorem firmy Fenix, která vyrábí skvělé čelovky a svítilny 🙂 . Proto testuji a fotím čelovky na různých zajímavých místech po celém světě. Začátkem r. 2020 to byly například pouště Saudské Arábie.

 

 

 

Fotky do knih a časopisů

Moje fotky byly použity i do několika knížek nebo časopisů. Jedná se převážně o publikace s historickou tématikou, např. knížka Rytíři bez krále. Díky výjezdům Přírodovědného fotoklubu, kterých se velmi ráda účastním, se moje fotky dostaly mimo jiné i do časopisu FotoVideo. V nedávné době vyšla reedice knížky Sokolnictví, která je doplněná mými fotkami.

 

 

 

Cestovatelské přednášky

Pokud rovna někde netrajdám, tak občas o svých cestách i přednáším a je možné se se mnou na nějaké přednášce domluvit 🙂 . Níže je pár fotek z Cestovečerů, kde jsem přednášela o dobrovolnicví a své cestě do Indie.

Cestovecery

 

 

 

Fotky  pro webové stránky/ e-shopy

Fotila jsem také podklady pro webové stránky nebo produkty na e-shopy.